Philip of house flambeau, of school Sebastian

ברנש בגובה ממוצע, אך חסון ושרירי יחסית, לבוש תמיד בצבע חום "כבד", מסתובב גא וזקוף

Description:
Bio:

Philip נולד בלידס, ילד רביעי למשפחה עם 5 ילדים (ששרדו). הוא היה תינוק חייכן ושקט, שאהב מאוד לזחול בחוץ אך לא כל כך התחבר עם תינוקות בני גילו. למעשה, גם השכנים והחברים של המשפחה התאמצו כדי להגיד לקייט, אמו, כמה שהוא חמוד. קייט, אולי כתגובת נגד לסביבה (ואולי, לפחות בהתחלה, כדי לפצות על הסלידה שלה עצמה ממנו), הרעיפה עליו אהבה, ופינקה אותו.
Philip גדל בסך הכל בסביבה נורמטיבית, אך בלי חברים מלבד משפחתו הקרובה. בתור ילד הוא שאף כל הזמן להוכיח את עצמו ושכולם יקבלו אותו. הוא ניסה תמיד להתבלט ולהראות שהוא יודע הכל, וגם היה הילד המהיר ביותר בשכונה, אחד הילדים החזקים בסביבה (בגיל שלו), ובתגרות שהתפתחו לא מעט יצא (כמעט) תמיד כשידו על העליונה. היה לו מנהג מסוים, מין טקס פרטי, שהיה מבצע תמיד לפני תחרויות – הוא נהג להצמיד את קצות אצבעות ידיו אחת לשניה (זרת לזרת, קמיצה לקמיצה וכו’), להתרכז ואז לצאת לריצה או להרים את הסלע וכו’.
כמובן שהשאיפה הזו להצליח, לנצח, להשיג, לדעת, שנבעה מתוך רצון להיות מקובל נתפסה כשחצנות ויהירות וגרמה לסביבה להתרחק ממנו עוד יותר (עכשיו היה תירוץ לגיטימי לסלידה ממנו).
החיים הפכו לקשים יותר, וקייט התחילה להתייאש ולחשוב על מעבר לעיר אחרת, כדי לפתוח דף חדש – אולי שם המצב ישתפר. אך כיוון שלא היה להם את הכסף הנדרש, הדבר אף פעם לא קרה. יום אחד, כשהיה כבן 10, מצא אותו אחיו הבכור שוכב בסמטה לא רחוק מהבית, לאחר שהסתבך בתגרה עם ילדים חזקים מדי. הוא החזיר אותו צולע, עם פצעים ושטפי דם.
קייט לא ידעה מה לעשות ופנתה למנזר סמוך לעצה ולסיוע – אולי יוכל הילד לגדול אצלם, שם יהיה מוגן ולא יסתבך בקטטות כאלו. אב המנזר ביקש שתביא את הילד, אך ברגע שהוא ראה אותו הוא סרב לגדל אותו במנזר. עם זאת, הוא הסכים לסייע ולשלוח את הילד אל מכרה שלו, Edith, אשר גרה בליברפול ותסכים לדעתו לגדל את הילד. וכך היה.
פיליפ נשלח לליברפול, אל Edith, אשר זיהתה אותו כבעל ה"GIFT" והכניסה אותו בסוד הקסם ההרמטי. החיים איתה לא היו פשוטים בהתחלה, אך עם השנים התבסס ביניהם קשר טוב וחזק, ואפילו משפחתו (שאיתה הוא נשאר בקשר די הדוק) למדה לקבל אותה.
Edith, אשר מתמחה בschool of Apromor (קסמי פרדו) ניסתה לחנך אותו בהתאם, אך גילתה כי הוא ממש לא מוכשר לכך. בהיותה רחבת אופקים (לא רק ביחס לפלמבואים), היא ניסתה לבדוק איזה SCHOOL יתאים לו. גם Ramius נפל במהירות לאחר שפיליפ פשוט לא הצליח להניף חרב, גרזן או כל כלי נשק אחר באופן יעיל. לאחר מכן היא החלה ללמד אותו כל מיני טכניקות וצורות, עד שמצאה שהוא מצטיין ברגו ואוהב מאוד אדמה, וכך החליטה שהוא יהיה מ-school Sebastian, ובכך הוא התמחה.
במקביל, היא גם סיפרה לו על המסדר ועל פלמבו עצמו, והדחף שלו להוכיח את עצמו לעולם ושכולם יקבלו אותו הצטמצם לעולם הקוסמים – הוא מאוד רוצה לקבל הכרה מצד כל הקוסמים. Edith למעשה תיעלה את הדחף הזה (כנראה בטעות אך ייתכן שמתוך תכנון לא לגמרי מודע) לדחף אדיר להביא את כל הקוסמים תחת כנפי המסדר. כיום, פיליפ מוכן לעשות הרבה מאוד כדי לשכנע קוסמים אחרים להצטרף למסדר ההרמטי. רצוי בדרכי נועם.

פרטים שגם פיליפ לא מכיר
השנה היא 1195. בכפר קטן ליד לידס סובלים מבצורת שנמשכת כבר כמה שנים, ולאחרונה גם פשטו עליהם מכפר צפוני יותר.

“תביאו אותה לפה! נראה אותך ממשיכה לעצור את הגשם!” … “ג’ון, רוברט, תקשרו אותה טוב לעצים… יופי… ככה, כן… תשימו עליה עוד עלים.” … “פטר, תדליק את האש. תורידי כבר גשם מכשפה! זה הסיכוי היחיד שלך להנצל. תרטיבי לנו כבר את האדמה!”.


“הנרי, תקרא לססילי. זה מתחיל. אני כבר מרגישה את זה. תביא אותה עכשיו! הנרי! הנרי! אוף! איפה הגברים כשצריכים אותם? ביאטריס! ביאטריס! תביאי לי מגבות רטובות ורוצי לקרוא לססילי! זה מתחיל!”

“לא יעזרו לך הבקשות מכשפה! אף אחד פה לא יפול שוב למלים החלקלקות שלך! תחיו בשלום ובהרמוניה עם הטבע והוא יספק לכם הכל, הא? אין צורך בחרבות, גרזנים, הא מכשפה? מה שוות המלים שלך עכשיו? מה הן היו שוות כשתומס וסימון נרצחו בלי שיהיה להם איך להגן על עצמם? את תשלמי על זה! חשבת שתוכלי להתחמק? חשבת שתוכלי להביא עלינו בצורת ושודדים ולצאת מזה בלי פגע? נראה אותך עכשיו ממשיכה לעצור את הגשמים! הנה, האש מתחילה להגיע אליה. נהיה לך חם, הא, מכשפה! כל אחד מקבל בסוף את מה שמגיע לו”

“ססילי, מזל שהגעת! זה כבר התחיל! אני חושבת שאני מרגישה אותו!” “כן, הנה הראש, הנה קייט, בואי, ככה, כן קייט, תלחצי חזק, הוא יוצא!”

“תראו איך האש משחירה את הרגליים שלה!”
“יש לך בן! שניה, אני כבר מביאה אותו אלייך”

ובאותה שניה בדיוק:
אאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההה (בן בריא)
אאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההה (אני סולחת ל…)
וצעקת הגסיסה והסליחה של אמה, ה"מכשפה", התערבבה עם צעקת הבכי הראשונה של התינוק הנולד. ועוד באותה שניה, האדמה שמסביב למדורה שבה נשרפה אמה עפה באויר וכיסתה אותה, מכבה את האש, מסימת את ייסוריה וקוברת אותה כך. ובאותה שניה גם החליטה קייט לקרוא לבנה הרך פיליפ.

מומחים לקסם, אם היו שומעים על המקרה, היו ודאי אומרים שזה מקור ה-gift של פיליפ. ושלכן הוא לא מסוכל ליצור אש או מים, וכנראה שהמאמץ של אמה לכסות את עצמה ולכבות את האש בעזרת האדמה שמסביב הוא שגרם למיקוד של פיליפ בשליטה באדמה. אולי אפילו היו מקשרים את חוסר היכולת שלו להשתמש בנשקים להירתעות של אמה מכלי נשק. ולגבי שאר התכונות של ה-gift שלו – יש פרטים שגם אני לא יודע…

Philip of house flambeau, of school Sebastian

Mann Saga GurArieLivniAlcasid siednert